Кінопоказ у К-ПНУ ім. І. Огієнка до Дня людей з інвалідністю

Публікація від 6 грудня 2017.

Спеціально до Дня людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня, кіноклуб «Атмосфера» провів показ стрічки «Зіроньки на землі». За сюжетом, у головного героя, восьмирічного Ішана, проблеми в школі. Вже другий рік поспіль його залишають у третьому класі: він поводить себе агресивно, різко відповідає вчителям та відмовляється читати й писати. Батьки, визнавши власне безсилля, відправляють хлопця до школи-інтернату, та це лише ускладнює ситуацію.

Ніхто й не підозрює, що хлопець страждає на дислексію, тобто просто не здатний оволодіти навичками читання та письма.

Лоліта Деде, одна з організаторок кіноклубу, розповіла докладніше про цей недуг та зробила акцент на уважності та терпимості, які необхідно проявляти стосовно дітей, незважаючи ні на що.

Оксана Грушанська