Нагородження волонтерів

Публікація від 7 грудня 2017.

Вони не чекають нічого за свою допомогу. Рідко афішують свої імена й вкладають неймовірну кількість ресурсів і сил для допомоги іншим. 5 грудня, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Міжнародний день волонтера.

В міській раді м. Кам’янця-Подільського нагороджували волонтерів. Захід проходив в атмосфері єдності та вдячності, адже зібралися люди, які як ніхто розуміють, наскільки важлива їхня підтримка в скрутних ситуаціях. І роблять вони це щиро та безкорисливо, допомагаючи іншим.

Нагороди й подяки отримали: Тетяна Гавловська, викладач кафедри німецької мови, Тетяна Геник магістрантка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, Роман Шевчук, студент 4 курсу історичного факультету, Олександра Сидорчук, студентка 4 курчу історичного факультету, Лілія Вахула студентка 3 курсу природничого факультету, Світлана Неделяєва студентка 3 курсу педагогічного факультету, Марія Дробот, студентка 2 курсу факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології. Сертифікати волонтерів за волонтерські курси отримали студенти факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології.

Оксана Грушанська