До змісту

Звички, які призводять людей до бідності

Публікація від 14 грудня 2017.

Люди нерідко задаються питаннями типу: «Чому я бідний?» або «Чому у мене немає грошей?» і справді буває так, що у одних людей гроші водяться постійно, а у інших не  з’являються, до  того ж  відразу тікають, як вода крізь пальці.

Можна навести  список десяти звичок, які приводять людей до бідності. Ці звички просто заважають прийти грошам у наше життя. І позбавивши свою свідомість від них, ви самі можете здивуватися змінам, які відбулися в вашому житті.

Почуття жалості до себе

Це почуття викликає відчуття безпорадності. Створює переконання, що людина не володіє ситуацією. Така людина не господар свого життя, вона заручник обставин і ситуацій. Людина, постійно шкодує себе, зазвичай навіть не намагається щось змінювати в своєму житті. Вона думає приблизно наступне: «Всі гроші вже давно розподілені між багатими», «Якщо ти народився бідним, значить бідним і помреш, і нічого нікуди рипатися». Як же з цим боротися? Терміново перестати жаліти себе, і братися за справу.

Жадібність

Жадібна людина немов кричить Всесвіту: «У мене мало! Я не дам, бо в мене більше не буде! ». Вона вже налаштувала свою підсвідомість на обмеження. Вона підсвідомо не може мати більше, а значить і в фізичному світі у неї не буде цього. Але у жадібності є й інша крайність – марнотратство, марнотратство, трата більшої кількості грошей, ніж можна собі дозволити. Гроші – дуже тонка енергія, тому дуже важливо знайти свою «золоту середину».

Заняття справою, яку ви ненавидите

Займаючись справою, яка не приносить задоволення, людина ніколи не досягне в ній будь-яких успіхів. Успіх приходить до людини, коли вона досягла певних результатів в якій-небудь справі. Гроші – це результат виконаної роботи. Тобто причина (найсильніша мотивація на шляху до мети) – це справа, яка приносить задоволення і усвідомлення того, що ти можеш зробити щось корисне, комусь допомогти, самореалізуватися, а гроші вже наслідок. Також гроші – це засіб для досягнення нових цілей. Не варто шукати цілі для досягнення грошей, але варто шукати кошти для досягнення цілей!

Вимірювання успіху грошима

Хто така успішна людина? Це людина, що займається улюбленою справою, яка крім задоволення приносить їй ще й фінансовий дохід. Успішна людина розвивається у всіх сферах життя, будь то чи кар’єра, спілкування, сім’я, здоров’я. Це людина з активною життєвою позицією, вона господар свого життя. Успіх не міряється грошима, і якщо людина зазнала краху, втратила всі свої гроші, то по-справжньому успішна людина завжди знайде нові способи для того, щоб заробити їх.

Вибір миттєвої вигоди

Замість того щоб, шукати миттєвого збагачення варто зосередитися на довгострокових, але більш високоприбуткових перспективах, а також на створенні пасивного постійного доходу.

Скиглення

Постійне скиглення, що у мене немає грошей, і я не знаю як їх заробити дуже шкідлива звичка. Якщо Ваша свідомість зациклена на цьому грошей, то ваша підсвідомість просто не буде бачити нових можливостей, для надходження грошей у ваше життя.

Порівняння себе з іншими

Порівнюючи себе з іншими, людина відчуває свою неспроможність або, навпаки, почуття зверхності. У першому випадку у людини відразу починають крутитися в голові думки типу «він зміг, а я ні, я бездарність, у мене нічого не виходить, я гірше, я поганий!» Самооцінка різко падає, внаслідок немає сил, щоб розвиватися і йти вперед. Почуття переваги також шкідливо для розвитку, воно породжує марнославство і гординю, що також здатні відштовхнути тонку енергію грошей.

Помилкові переконання

У нас закладено занадто багато помилкових переконань, які незримо, але істотно псують нам життя. Ці переконання можуть перейти до нас від батьків або з’явитися з часом. Боротися з ними можна тільки шляхом багаторазового повторення протилежних, позитивних переконань (афірмації).

Яна Пінкас, магістрантка історичного факультету