Викладачі К-ПНУ ім. І. Огієнка переможці дебатного турніру

Публікація від 15 грудня 2017.

Гарячі дискусії, палкі аргументи – турнір між викладачами вишів відбувся 14 грудня в сесійній залі міської ради. Дебати проходили за британським зразком: дві команди уряду та дві команди пропозиції. Питання підібрано, ролі розібрано – дебати розпочинаються.

Тема, над якою працюють команди: «Відбірний вибір студентами викладачів та предметів (не менше 50% відсотків)». Тема цікава та суперечлива, глядачі в передчутті дискусії.

В опозиції були:

команда ПДТАУ – Ольга Чайковська, кандидат філологічних наук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та Сергій Єрмаков, викладач інженерно-технічного факультету;

команда коледжу ПДАТУ – Еліна Луговська, викладач відділу агроінженерії та Наталія Чубатюк, викладач англійської мови.

Пропозиції представляли:

команда К-П відділення ІДКЕП – Світлана Ткачук, викладач філологічних дисциплін та Наталя Чорненька, викладач екологічних дисциплін;

команда К-ПНУ імені Івана Огієнка – Сергій Волковинський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософських дисциплін та Тетяна Білецька, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри політології та соціології.

Команди пропонували вагомі аргументи, тези виступу були логічні й емоційні. Було цікаво й незвично бачити викладачів у такій ролі.

Перемогу здобула команда нашого університету, яка підібрала найкращі аргументи та показала найвищий рівень володіння ораторським мистецтвом.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших звершень!

Оксана Грушанська