“Новорічна феєрія”

Публікація від 21 грудня 2017.

З 21 грудня 2017 року в зоні рекреації Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка протягом усіх новорічно-різдвяних свят діятиме експозиція “Новорічна феєрія”, організована центральним абонементом бібліотеки та факультетом української філології та журналістики (зокрема, навчально-науковою лабораторією етнології (завідувач В.В. Щегельський) та кафедрою історії  української літератури та компаративістики (завідувач кафедри О. А. Рарицький).

Відвідувачі мають можливість споглядати представлені на виставці різдвяні атрибути (дідух, сіно, вертепні шопки), новорічну ялинку з книг та книжкову виставку. Експозиція оформлена в новорічному стилі, створює святковий настрій та викликає захоплення. Запрошуємо всіх. Приємного перегляду!!!

Людмила Ситник, завідувач сектору центрального абонементу