До змісту

Презентація конкурсу «Молодіжна столиця України» у Кам’янці-Подільському. Відео

Публікація від 27 грудня 2017.

Відбулася презентація конкурсу «Молодіжна столиця України». Зустріч розпочала начальник департамент гуманітарної політики Альона Кузема, яка в своєму слові наголосила про важливість цього конкурсу та презентувала регіонального координатора  Хмельницької області, що був модератором заходу. Розпочав свій виступ із найпопулярнішого слова  2017 р. за версією Оксфордського словника – «молодіжний струс», застосувавши його до молодіжних місцевих громадських діячів, окресливши проведення ряду заході популярних для молоді.  Далі презентував конкурс «Молодіжна столиця України» звернувши значу увагу на актуальності, загрозах, можливостях, меті конкурсу, ключових критеріях відбору, структурі організації, часових рамках та основних переваг для міста-переможця.

Щоб краще дізнатися думку молоді про конкурс та популяризувати його в громаді, з ініціативи координатора та за підтримки молоді, було знято відео «Я за Кам’янець-Подільський в конкурсі «Молодіжна столиця України», яке було презентовано присутнім.

 

Значну увагу учасників викликали виступи представників влади – заступника міського голови Вадима Савчука, що розкрив моменти реалізації молодіжної політики в місті та Євгена Касапа консультанта-помічника народного депутата України Володимира Мельниченка, який, від імені нардепа, заявив про подальшу підтримку молоді та наголосив, що Кам’янець-Подільський заслуговує на перемогу.

Важливим моментом були виступи самих представників молодіжного середовища. Андрій Заєць (голова молодіжного об’єднання ЛОМ), Тетяни Сметанюк (голова ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів»»), представників СД Платформи Кам’янець-Подільського, Михайла Будуровича (координатор всеукраїнської ініціативи «Активна громада») та інші в своїх виступах розкрили історії успішних молодіжних ініціатив, готовність молоді до конкурсу, очікування молоді від влади, бажання молоді брати участь в політиці тощо.

Голова ініціативної групи щодо участі  в конкурсі Лілія Шкира поінформувала про стан роботи над заповненням заявки, вказала на ключові моментах які потребують ще доопрацювання.

Під саме завершення презентації, переможець конкурсу есе «Чи може Кам’янець-Подільський перемогти в конкурсі «Молодіжна столиця України?» Оксана Грушанська, студентка К-ПНУ ім. І. Огієнка, зачитала своє есе, яке дуже схвально було сприйнято всіма присутніми. Після цього, Вадим Савчук нагородив її грамотою та цінним подарунком. Далі був показ промо-відео «Кам’янець-молодіжний» від режисера Андрія Зайця та запущено фото-челлендж «#конкурсмолодіжнастолицяУкраїни КП».

Від імені організаторів та волонтерів дякую представникам молодіжного середовища, влади за виступи та допомогу в організації, а також всім присутнім за інтерес до цього конкурсу.

Олександр Марчук