Справедливість відновлено - команда К-ПНУ ім. І. Огієнка на першому місці

Публікація від 28 грудня 2017.

XIII Літня Універсіада України відбувалася з березня по червень 2017 року. Протягом трьох місяців  представники 162 вишів змагалися між собою у 32 видах спорту. Команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зайняла друге місце. Здавалося би, теж непогано, якби не одне “але”.

– Коли оприлюднили офіційні результати, ми помітили, що не всі бали нараховані, – коментує Іван Стасюк, декан факультету фізичної культури, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, – в п’ятьох номінаціях основним балом був нуль, тоді як наші спортсмени отримали високі показники, що були зафіксовані у протоколах змагань:

Футбол (чол.) – 432;

Волейбол (чол.) – 432;

Волейбол (жін.) – 150;

Гімнастика спортивна – 660,5;

Баскетбол 3х3 (чол.) – 96;

Баскетбол 3х3 (жін.) – 72.

Тобто, було недораховано 1346, 5 балів. Ми звернулися до Хмельницької філії Комітету з фізичного виховання та спорту, й вони направили відповідного листа до Міністерства молоді та спорту України. Так це непорозуміння було вирішено. Незабаром ми отримали офіційне підтвердження, що Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв перше місце серед вищих навчальних закладів II категорії у XIII літньій Універсіаді України. Це перемога не лише для нашого факультету, а й для усього університету, адже без такої підтримки навряд чи нам щось вдалося.

Подальших успіхів нашим спортсменам у новому році!

Оксана Грушанська