Звіт ректора Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Публікація від 29 грудня 2017.

Для Університету вже стало традицією напередодні нового року підбивати підсумки, обговорювати досягнення та здобутки року, що минає, аналізувати недоліки та окреслювати нові перспективи, завдання і плани. Це допомагає цілісніше побачити картину життя Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

Традиційно, під час конференції трудового колективу університету, ректор нашого вишу Сергій Копилов ознайомив присутніх із виконанням у 2017 році умов контракту № І-106 від 30 січня 2013 року.

Із повним змістом доповіді можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що наступний рік буде дуже важливий не лише для нашого вишу, а й для всієї України, адже Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка святкуватиме своє 100-річчя.

Оксана Грушанська