Молодіжний простір у Кам'янці-Подільському

Публікація від 12 січня 2018.

Креативний простір, у якому молодь могла би збиратися й обговорювати (та втілювати) різні проекти, проводити тренінги та майстер класи й просто відпочивати – такий має всі шанси з’явитися у нашому місті.

Студенти, громадські активісти та влада Кам’янця-Подільського зустрілися, щоб обговорити аспекти створення такого Молодіжного хабу. Приміщення – знайшлося. Це кімната  в будівлі стадіону ім. Г.А. Тонкочєєва (проспект Грушевського, 29) площею 40 квадратних метрів. А оскільки форма власності цього приміщення – комунальна, то це забезпечить рівний доступ до нього тій молоді, яка прагне брати участь у житті міста.

Для кого: для школярів старших класів, студентів, громадських активістів й загалом активної молоді

Для чого: для проведення різноманітних заходів, зустрічей, майстер-класів, воркшопів, тренінгів, презентацій, які сприятимуть інтелектуальному та творчому розвитку молоді.

Усі, хто прагне долучитися до розробки Молодіжного хабу – можуть прийти 16 січня о 16:00 у приміщення майбутнього креативного простору (проспект Грушевського, 29) та поділитися своїми ідеями.

Оксана Грушанська