Можливості лютого для студентів К-ПНУ

Публікація від 22 січня 2018.

“Студентський меридіан” підібрав для вас найцікавіші освітні можливості лютого!

В Україні:

Літературний конкурс від «КМ-Букс»

Видавнича група «КМ-Букс» оголосила набір заявок на літературний конкурс. Учасниками можуть стати як відомі письменники, так і дебютанти незалежно від віку чи громадянства. Рукописи і синопсис приймаються українською мовою. Подані твори мають бути оригінальними: учасники повинні написати їх особисто. Заборонено подавати роботи, які були раніше оприлюднені, надруковані чи подані на участь в інших конкурсах, а також ті, які порушують будь-які права третіх осіб.

Приз: 25 000 грн, видання твору, контрактна співпраця терміном на 3 роки
Дедлайн: 1 лютого

«Карпатська літературна резиденція»

Мистецький проект «Карпатська літературна резиденція» оголосив прийом заявок на 2018 рік. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Для участі потрібно надіслати на електронну адресу carpathian.residency@gmail.com проект прозового твору, над яким учасник хотів би працювати, перебуваючи в резиденції, в комфортних умовах, подалі від щоденних турбот.

Умови: учасникам та почесним гостям забезпечується триразове харчування, проживання на території готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати», а також відшкодовуються транспортні витрати
Коли, де: Карпати, з 9 до 23 квітня 2018
Дедлайн: 15 березня

У світі:

Навчальна програма з захисту прав людини у Колумбійському університеті

Дедлайн подачі: 1 березня

Вартість: безкоштовно

До 31 січня 2018 року триває прийом заявок на навчальну програму з захисту прав людини. Тренінги та семінари пройдуть з серпня по грудень 2018 року на базі Колумбійського університету (США). Участь можуть взяти активісти, журналісти, юристи та інші професіонали.

Детальніше за посиланням https://goo.gl/xGRN4J

Стипендії для митців від Італійського дослідницького центру Fabrica

Fabrica, дослідницький центр і студія в Італії, запрошує представників творчих професій приєднатися до своєї команди дослідників.

Взяти участь у програмі можуть програмісти, архітектори, графічні дизайнери, музиканти, письменники, режисери, фотографи, журналісти, ілюстратори, аніматори.

Організатори оплачують учасникам квиток до Італії, житло у Тревізо, обіди з понеділка до п’ятниці, медичну страховку, а також надають щомісячну стипендію на особисті витрати.

Вимогами до учасників є: вік до 25 років і знання англійської мови.

Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму (англійською, італійською або французькою мовою), яка містить копію портфоліо, CV, мотиваційний лист, рекомендаційний лист.

Заявки приймаються протягом року.

Аплікаційна форма за посиланням http://www.fabrica.it/apply/

Деталі за посиланням https://goo.gl/MmF9NZ

Конкурс есе на тему Угоди про асоціацію з ЄС

Конкурс запрошує молодих (до 30 років) громадян Грузії, Молдови та України подавати свої есе (до 3000 слів) англійською мовою на будь-яку тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС.

Есе повинні бути хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції. Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu.

Крім цього, автори найкращих шести есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро.

Зараз триває третій раунд конкурсу. надсилайте свої есе у будь-який час до 30 червня 2018 року на електронну пошту Hrant.Kostanyan@ceps.eu. Залишаються чотири нагороди, якими будуть нагороджені переможці.

Оксана Грушанська