Налаштування до майбутніх випробувань

Публікація від 22 січня 2018.

20 січня 2018 року Університет Огієнка зустрів майбутніх абітурієнтів, які завітали на День відкритих дверей.

У програмі заходу передбачено презентації природничого факультету, факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології та факультету фізичної культури, а також пробне тестування з біології.

Про особливості навчання на природничому факультеті розповіла завідувач кафедри біології та методики її викладання, доктор біологічних наук, професор Л. Г. Любінська. Людмила Григорівна поінформувала учнів про участь студентів факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у всеукраїнських олімпіадах з метою професійної орієнтації майбутніх вступників.

На особливостях та перевагах навчання на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології наголосив декан факультету В. І. Співак. Також Віталій Іванович повідомив про перспективи майбутнього працевлаштування.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету фізичної культури В.  А. Мазур ознайомив присутніх із студентським життям на факультеті та розповів, за якими спеціальностями проводиться набір на факультет фізичної культури.

Після завершення офіційної частини майбутні абітурієнти мали змогу пройти пробне тестування з біології, яке проводилося з використанням модульно-об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (moodle).

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки