До змісту

"Школа екскурсовода", як пройшло перше заняття

Публікація від 11 лютого 2018.

Яке походження назви Кам’янець-Подільський, скільки років нашому місту, яка найголовніша його особливість – про це та інше студенти дізналися під час першого заняття «Школи екскурсовода», свореній при кафедрі туризму доктором історичних наук Стефанією Баженовою. Очільник цього гуртка – Людмила Горчак, керівник відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти. Під час заняття фахівці поділилися не лише знаннями, а й практичними порадами.

  • Мало знати лише історію. Треба вміти її розповідати так, щоб тебе слухали й отримували не лише інформацію, а й задоволення, – говорить Людмила Горчак.

Серед присутніх – студенти історичного факультету, факультету української філології та журналістики, факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології. Після заняття всі діляться своїми враженнями й із нетерпінням очікують наступного.

Андрій, студент 1 курсу історичного факультету:

  • Я не місцевий, але мені цікаво пізнати історію Кам’янця-Подільського, та й більше дізнатися про місто, адже мені тут ще стільки років вчитися.

Наталія, студентка 1 курсу історичного факультету

  • У майбутньому хочу проводити екскурсії. Вважаю, що не знати історію, особливо історикам, – соромно.

Наступне заняття 21 лютого. Проводитиметься воно не в лекційній аудиторії, а на території Старого міста. Запрошуємо всіх охочих.

Оксана Грушанська