Школярі обирають майбутню професію

Публікація від 12 лютого 2018.

10 лютого 2018 року в навчальному корпусі №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся День відкритих дверей.

Після реєстрації учасників із вітальним словом до майбутніх абітурієнтів та інформацією про університет, його факультети, спеціальності й спеціалізації (освітні програми), особливості та умови вступу до університету звернувся керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський.

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології Н.І. Дворницька акцентувала увагу присутніх на різноаспектних особливостях та перспективах навчання, активній роботі з розвитку наукового та творчого потенціалу студентів, міжнародній діяльності факультету.Завідувач кафедри англійської мови О.В. Галайбіда та доцент кафедри німецької мови О.О. Добринчук, привітавши майбутніх абітурієнтів, ознайомили їх із правилами проходження тестування з іноземних мов.

Презентацію факультету української філології та журналістики здійснювали провідні науково-педагогічні працівники факультету.

Декан факультету української філології та журналістики Б.О. Коваленко розповів про переваги навчання на факультеті та перспективи майбутнього працевлаштування.Л.М. Марчук, завідувач кафедри української мови, зазначила, що впродовж багатьох років факультет готує філологів, учителів і викладачів української мови та української літератури, зарубіжної літератури, а також іноземної мови (англійської і німецької).

О.В. Лівіцька, асистент кафедри журналістики, наголосила на перевагах професії журналіста, розповіла про цікаве студентське життя, досягнення студентів-випускників у подальшій професійній діяльності.Після завершення офіційної частини понад 70 учнів пройшли пробне тестування з іноземної мови (англійської, німецької).

Відвідавши День відкритих дверей, старшокласники зазирнули в майбуття, побачили реальне студентське життя й уявили себе частинкою великої родини Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки