Інтрига до останньої хвилини, або зимове полювання на Вовчиць

Публікація від 13 лютого 2018.

11 лютого у Вінниці команду нашого міста «Титаніди К-ПНУ» гостинно приймали вінницькі «Вовчиці». Гра була напруженою та захопливою до останніх хвилин. Суперники викладалися наповну. За домовленістю всі тримали рахунок у таємниці аж до завершення матчу. Через зіпсовану погоду тачдауни занесли до спортзалу міської школи, (шкода, що не на стадіон, як передбачалося напередодні). Віддаючи належне гарту та бойовому духу дівчат, зауважимо, що спортсменки були готові проводити гру на відкритому полі за будь-якої погоди та зізнавалися, що навіть сніг та холод не є перешкодою для цікавого видовища (саме тому інстаграми дівчат поповнилися цікавими мемами). З рахунком 54:52 перемогу здобула більш досвідчена команда – «Вовчиці», спортсменки якої, нагадаємо, є чемпіонками України. Такий результат мотивує кам’янчанок працювати над своїми здобутками ще наполегливіше.Ми поспілкувалися з гравцем-старожилом, «Титанід К-ПНУ»  Вікторією Свиридою, для якої футбол за 2,5 роки став чимось вагомішим і важливішим, ніж хобі.

– Чиєю була ініціатива зіграти товариський матч?

– Це було спільне рішення обох команд. Нам потрібно було відпрацювати безліч комбінацій, побачити помилки.

– Чого очікували від гри і чи виправдали власні сподівання?

– Від початку ми налаштовуємо себе на гру, від якої отримуємо максимум задоволення. Ми не стежили за рахунком до останніх хвилин матчу, що можливо й дало нам змогу зосередитися на грі. Грою ми нереально задоволені!

– Наскільки небезпечний цей вид спорту?

– Флаг-футбол – це безконтактна версія американського футболу, проте ризик отримання травми існує в будь-якому виді спорту. Головне – це працювати над своєю фізичною формою та дотримуватися правил гри.

– Як поразка впливає на командний дух?

– На мою думку, поразки на командний дух впливають краще, ніж перемоги. Адже після них ми обговорюємо всі помилки, завжди доопрацьовуємо все, удосконалюємо свої уміння і навички. Дуже мотивує бажання стати кращими та перемогти.

– Опишіть одним словом попередню.

Інтрига.

– Чи готові «Титаніди» зазіхнути із на перемогу в Чемпіонаті України 2018?

– Так! І ця товариська зустріч з чемпіонками останніх років є доказом цього. Якщо порівнювати наші результати за всі матчі, то з кожною грою ми активно прогресуємо. Приємно бачити страх в очах суперників (сміється).

Хоч, американський футбол і справді захопливий вражаючий вид спорту, проте в Україні він тільки починає завойовувати увагу аудиторії. Щороку обізнаність населення із правилами гри та кількість зацікавлених цим видом спорту зростає. Це не тільки гарна, ефективна гра, але й унікальна можливість для кожного проявити свої здібності, вдосконалитися фізично, знайти однодумців, людей, які “горять” спільною метою на майбутнє.

Нагадаємо, що міцною підтримкою Титанід є гравці університетської чоловічої команди з американського футболу «Титани К-ПНУ».

Якщо хочеш дізнатися про Титанів та Титанід більше, заходь на сайт http://titans.km.ua.

У команду проводиться постійний набір гравців. Звертайтеся за тел. (097) 322-65-94

Олександра Стара, студентка 1 курсу

факультету української філології та журналістики