Стипендіальна програма «GAUDE POLONIA»

Публікація від 19 лютого 2018.

Програму національного центру культури у Варшаві “Gaude Polonia” підготовлено для молодих фахівців у галузі культури й перекладачів польської літератури країн Центральної Європи (віком до 40 років, у виняткових випадках до 45 років), передусім Білорусі та України. Проект призначений для створення площини взаєморозуміння та налагодження гарних стосунків на основі культурного співробітництва між Польщею та її найближчими сусідами.

Не залишається осторонь цих подій і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Так, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творім мистецтва Підгурний Іван Станіславович успішно пройшов конкурсний відбір для проходження шестимісячного стажування в Академії образотворчого мистецтва імені Яна Матейки (м. Краків) у рамках стипендіальної програми Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia». Стипендіат перебуватиме в Польщі з 1 лютого до 31 липня 2018 року.

Під час стажування Іван  Підгурний здійснить виконання проекту «Віртуальний музей спадщини Михайла Грейма», а також ознайомиться із особливостями організації науково-дослідної та творчої роботи студентів Академії образотворчого мистецтва імені Яна Матейки (Республіка Польща).

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків