Студент дня: Ольга Фортельна

Публікація від 21 лютого 2018.

“Студентський меридіан” продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І “студентом дня” сьогодні стала Ольга Фортельна, магістрантка факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: це лавочки на території університету біля шовковиці.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Пришвидшити темп ходьби й перевести годинник на 10 хвилин назад – завтра точно з’явишся на заняття вчасно.

Ідеальний обід студента: гречка, салат із капусти та узвар.

Найкраща підготовка до сесії: розуміти матеріал; якщо розумієш те, чого тебе навчили, то обов’язково складеш іспити на “відмінно”.

Побажання до 100-річчя університету: хай сюди приходить більше активної та розумної молоді. Якщо є талановиті студенти, університет буде “приречений” на успіх.

Оксана Фаріон