III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Публікація від 22 лютого 2018.

18 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено другий тур III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

У рамках дії угоди про співробітництво між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради до підготовки учнів до другого туру III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки долучилися викладачі економічного факультету. Зокрема, консультування школярів до практичного туру олімпіади протягом 12-15 лютого здійснювали викладачі кафедри економіки підприємства – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри Вероніка Буторіна; старший викладач кафедри Тетяна Боднарчук; кандидат економічних наук, доцент кафедри Олександр Свідер. Викладачі проводили підготовку учнів за такими основними напрямками, як історія економічної думки, сучасні економічні теорії, мікроекономіка, макроекономіка, міжнародна економіка.Співпраця увінчалася потужним успіхом – усі школярі посіли призові місця. Тож вітаємо переможців та призерів обласної олімпіади з економіки: Миколу Посітка (9 кл., I місце), Марію Красовську (10 кл., III місце), Єлизавету Завадську (10 кл., III місце), Володира Романюка (11 кл., III місце) – учнів НВК №14, Ярослава Королюка (10 кл., II місце, НВК «Антей») та дякуємо нашим викладачам за професіоналізм.

Боднарчук Т.Л., заступник декана економічного факультету

з наукової роботи та інформатизації навчального процесу