На педагогічному факультеті звітували про навчальну педагогічну практику

Публікація від 22 лютого 2018.

21 лютого 2018 року на педагогічному факультеті відбулася звітна конференція студентів 3-го курсу напряму «Дошкільна освіта» за результатами проходження навчальної педагогічної практики.

Вступне слово виголосила керівник практики Галина Ватаманюк, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти. Виконання та оцінювання завдань із дитячої психології прокоментувала Світлана Дорофей, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології освіти.

На захисті були присутні керівники практики від фахової кафедри – кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Від усіх закладів дошкільної освіти, що були базами практики, виступали старости підгруп, які гідно презентували виконання програмових завдань практики.Виступи-захисти супровождувалися слайд-шоу з використанням мультимедійних засобів навчання та демонстрацією власноруч виготовлених дидактичних посібників із розвитку сенсорики дітей раннього й молодшого дошкільного віку.

Також студенти оформили стінгазету про проходження навчальної педагогічної практики в закладах дошкільної освіти.Галина Ватаманюк, кандидат педагогічних наук,

старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти.

Катерина Демчик, кандидат педагогічних наук,

старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти.