Про «Сто віршів» двома словами

Публікація від 22 лютого 2018.

В університеті Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч із поетом, письменником та видавцем Сергієм Пантюком.

У 306-тій аудиторії центрального корпусу університету Сергій Пантюк презентував нову збірку поетичних творів під назвою «Сто віршів».

Зустріч розпочалася із короткої оповіді Сергія Дмитровича про своє життя та творчість. Він відзначив, що його твори перекладені 17-ма мовами світу і призначені вони для широкої аудиторії – як дітей, так дорослих. Окрім поезії (16 збірок), пише прозу й документалістику.

Опісля цього відбулася презентація нової збірки поезії «Сто віршів». Офіційний реліз відбувся 10 лютого 2018 року на фестивалі «Віршень» у день народження поета.

Схематично автор розділяє свою збірку на чотири напрями:

• перший – вірші, присвячені подіям, що відбуваються на Сході країни;
  • другий – філософські роздуми поета;
  • третій – лірика інтимного характеру;
  • четвертий – експериментальні тексти.

Також Сергій Пантюк зачитав деякі вірші вголос, коментуючи передумови до написання кожного з них.

Наприкінці поет відповів на запитання студентів, які стосувалися його життєвих поглядів, творчих задумів, особистих переживань.

Сергій Пантюк – випускник Кам’янець-Подільського університету, який із виданням нових збірок повертається до своєї альма-матер, щоб поспілкуватися з молоддю. Минулого року теж відбулася зустріч із ним, очікуємо на очікуємо презентацію його нових творів.

Марина Ковальчук