“Завтра. UA” – 2017-2018 р.р.

Публікація від 22 лютого 2018.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука повідомляє, що за результатами першого туру конкурсу 2017-2018 рр. до 2-го туру потрапили 603 студенти з 653 конкурсантів. На наступних етапах конкурсного добору незалежні експерти оцінять наукові роботи студентів, після чого учасники зустрінуться в Києві, щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

Результати другого туру конкурсу будуть в середині березня 2018 р. Проведення зустрічей у рамках третього туру планується з 26 березня по 6 квітня 2018 р. Цьогорічних стипендіатів буде визначено в травні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні відбудеться Форум «Завтра.UA», на якому переможців буде урочисто прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Серед студентів нашого вишу до другого туру ввійшли: Михайло Будурович, Оксана Грушанська, Анастасія Максимчук, Ольга Танасійчук, Юлія Чесановська, Роман Шевчук.

Себе в переліку можна знайти за покликанням.

Прес-центр університету