Студент дня: Вікторія Синиця

Публікація від 27 лютого 2018.

“Студентський меридіан” продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І “студентом дня” сьогодні стала Вікторія Синиця, магістрантка факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: їдальня, диванчики.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Йти пити каву, попоїсти в їдальні, відвідати магазин канцтоварів, вибрати блокнотики… і тоді вже йти на другу пару. Або просити друга, щоб попередив про запізнення.

Ідеальний обід студента: гарнір, салат, відбивна та кава.

Найкраща підготовка до сесії: готуватися групою, або з кимось із одногрупників. Добре, коли хтось допоможе ліквідувати прогалини в знаннях, аніж якби ти це робив сам.

Побажання до 100-річчя університету: бажаю, щоб із кожним роком студентську лаву поповнювало якнайбільше зацікавлених студентів, із якими працюватимуть натхненні викладачі та наставники. Перемог у різних рейтингах, конкурсах, змаганнях!

Оксана Фаріон