Відкритий чемпіонат Хмельницької області з баскетболу в стінах Університету Огієнка

Публікація від 2 березня 2018.

1-3 березня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проходить відкритий чемпіонат Хмельницької області з баскетболу серед юнаків і дівчат 2001-2002 років народження. В рамках цього заходу була проведена зустріч з учасниками змагань щодо вступу на факультет фізичної культури у 2018 році.

З вітальним словом виступив заступник декана факультету фізичної культури з навчально-методичної роботи Андрій Заікін, який розповів про університет та факультет фізичної культури, його здобутки і традиції.

Валерій Мазур, заступник декана факультету фізичної культури з виховної і профорієнтаційної роботи, ознайомив присутніх із умови вступу на факультет фізичної культури, зокрема акцентував увагу на проходження творчого заліку та творчого конкурсу. Звернув увагу на сертифікати ЗНО, які потрібні на спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт та 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Під час зустрічі Леонід Гурман, завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, розповів про свого вихованця, випускника факультету фізичної культури, заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу, одинадцятиразового чемпіона світу з пауерліфтингу, володаря 36 рекордів світу, чемпіона Всесвітніх ігор у Колумбії в 2013 році Вадима Довганюка. Також наголосив на особливостях навчання на факультеті фізичної культури та перспективах працевлаштування.

Валерій Мазур, заступник декана з виховної і профорієнтаційної роботи