Підготовка до участі в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури

Публікація від 6 березня 2018.

З 26 лютого до 2 березня 2018 року на факультеті іноземної філології проводилися навчально-тренувальні збори, на яких проводилася підготовка школярів до участі в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури.

Гостями факультету були юні полоністи Гайдов Іван та Іванішена Ганна з Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею із загальноосвітніми класами ім. Артема Мазура та Шпичко Роберт з Городоцької загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання. Заняття проводила кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Стахнюк Н.О.

На перервах школярі мали змогу ознайомитися з методичними матеріалами кабінету полоністики, поспілкуватися зі студентами та викладачами. Також для них була організована екскурсія містом.

За інформацією факультету іноземної філології