Цікава зустріч із юристом Максимом Романюком

Публікація від 7 березня 2018.

6 березня студенти природничого факультету відвідали лекцію-діалог Максима Романюка, юриста, члена асоціації юристів м. Кам’янця-Подільського. Як реагувати і що робити, якщо людина потрапила в ДТП, які права має особа під час затримання або якщо вона випадково розбила товар у супермаркеті…? Про це та інше студентам розповів Максим Олександрович.

Активне обговорення викликала тема стосовно прав споживачів у супермаркеті. Юрист пояснив, чи має право охоронець магазину затримувати вас та влаштовувати допит та як захистити свої права. Жваво обговорювали різноманітні ситуації на автодорогах як студенти, що мають водійське посвідчення, так і пішоходи.

Зустріч відбулася у читальному залі №2, пройшла активно й невимушено. Наприкінці Оксана Пшетаковська, бібліотекар читального залу провела бібліографічний огляд літератури з питань права, яка є в наявності в бібліотеці.

Анжела Куверіна, директор студентського клубу