Привітання від чоловічої команди “Титани К-ПНУ”

Публікація від 8 березня 2018.

Тоді як тривають дискусії стосовно святкування 8 Березня, гравці команди з американського футболу “Титани К-ПНУ” не втрачають можливості  вкотре висловити свою вдячність дівчатам та жінкам і сказати їм теплі слова.

Сергій Полюх, тренер команди:

Щиро вітаю всіх красунь із Міжнародним днем жінок. Хочу побажати, щоб ваші очі не знали сліз, а серця не знали горя. Бажаю, щоб ваші чоловіки любили, цінували і пестили вас щодня, а не тільки у святкові дні. Кохайте і будьте коханими. Будьте музами для ваших половинок, підтримуйте і надихайте їх, адже це одне з найголовніших покликань справжньої жінки!

Богдан Школовий, тренер захисту команди з флаг-футболу:

Дорогі жінки, милі дівчата!

Сердечно вітаю вас з прекрасним святом весни і краси – 8 Березня. Бажаю вам бути завжди здоровими, красивими і в особистому житті щасливими. Нехай кожен ваш день буде сповнений сонцем, дарує радість, творче натхнення, приємні несподіванки, любов, добро і добробут!

Низький уклін вам за натхненну працю у всіх сферах нашого суспільного життя, за сімейний затишок, який ви збагачуєте своєю ніжністю, теплотою і ласкою, щирістю й шляхетністю.

Міцного вам здоров’я, радості, весняного настрою, достатку в родинах, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх благородних справах!

Нехай життя буде вічною весною, а настрій – як сонячне літо! Нехай у душі ніколи не буде розчарування, а на серці завжди буде спокійно і тепло!

У цей прекрасний день я хочу побажати Вам за будь-яких обставин і в будь-який час відчувати себе Жінкою! Де б Ви не знаходилися – на роботі, вдома або в гостях, – завжди відчувайте себе Королевою! Ви цього варті!

Олег Мазяр, капітан команди:

Щиросердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаю весни в душі, тепла та гармонії, щастя та любові! Не бійтеся самовдосконалюватися, змінюйтеся лише на краще та завжди прислухайтеся до свого серце! Нехай з вашого обличчя ніколи не зникає посмішка, а з уст лунає веселий сміх. Упевнено крокуйте до поставленої мети з високо піднятою головою, незважаючи на страх, труднощі, думку інших. Беріть від життя найкраще, адже ви саме на це заслуговуєте!

1. P. S. І займайтеся спортом!!!

Сергій Соловодов, гравець:

Вітаю усіх дам із 8 Березня! Щоб у вашому житті завжди  було кохання. Хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров’я. Нехай негаразди обходять вас стороною, а кожен день буде приводом для нової радості. Всього вам найкращого!

Руслан Гарашов, гравець:

Дівчата, щиро вітаю вас із 8 Березня, реалізовуйте себе, не бійтеся змінюватися та змінювати світ навколо себе, досягайте своєї мети, знайдіть своє призначення в житті, кохайте та будьте коханими. Нехай весна квітне не тільки на вулиці, але й у душі, а краса тішить найближчих і найрідніших людей. Щастя вам, добробуту й гармонії. Бажаю, щоб усі ваші дні були сонячними, яскравими та незабутніми, щоб у вашому домі завжди було затишно й тепло. Нехай у житті все буде так, як ви самі цього захочете!

Вадим Печенога, гравець:

Дорогі жінки, вітаю вас з 8 Березня, бажаю вам усього найкращого, щоб ваші мрії збувалися і перед вами були відкриті всі двері! З чудовим днем 8 Березня!

Щирі прийміть вітання,

Хай буде  в житті доволі

Ласки, ніжності й любові.

Щоб  жили в добрі і мирі,

Щоб здійснились ваші мрії,

Щоб коханими були

Ще й у радості жили.

Прийміть від мене привітання,

У цей прекрасний день весни,

Усі найкращі побажання

Нехай здійсняться і вони.

Команда “Титани К-ПНУ”