Полювання “Титанід-КПНУ” продовжується

Публікація від 15 березня 2018.

11 березня жіноча команда з флаг-футболу «Титаніди К-ПНУ» знову випробувала свої сили в товариському турнірі. За перше місце змагалися 4 команди – «Бульдожки» (м. Київ), «Вовчиці» (м. Вінниця), «Валькірії» (м. Дніпро) та «Титаніди К-ПНУ» (м. Кам’янець-Подільський). Чемпіонками стали вінницькі «Вовчиці», сходинку нижче зайняли «Бульдожки», 3-тє місце в «Титанід» і 4-те – у «Валькірій». Рахунок ігор:

«Бульдожки» – «Валькірії» – 48:28

«Вовчиці» – «Титаніди К-ПНУ» – 35:6

«Валькірії» – «Вовчиці» – 0:38

«Бульдожки» – «Титаніди К-ПНУ» – 40:18

«Валькірії» – «Титаніди К-ПНУ» – 6:32

«Бульдожки» – «Вовчиці» – 6:34

Враженнями поділилася Леся Краєва, квотербек та капітан «Титанід-КПНУ»:

Особисто для мене цей турнір став своєрідним поштовхом для ще більшої роботи над собою, над своїми слабкостями та недоліками. Хотілося б відзначити високий рівень організації матчів, а також подякувати “Титанам” за підтримку, яка була дуже відчутною аж до останньої хвилини. А попереду в “Титанід-КПНУ” наполегливі тренування та боротьба за першість на чемпіонаті України. Головне – не дати згаснути тому запалу, який завжди горить в наших очах, коли займаємось улюбленою справою – граємо у “свій футбол”.

Нагадаємо, що надійною підтримкою «Титанід» є сильні хлопці з команди американського футболу «Титани К-ПНУ». Якщо хочеш дізнатися про Титанів та Титанід, заходь на сайт http://titans.km.ua.

Команду постійно поповнюють нові гравці. Звертайтеся за тел. (097) 322-65-94.

Олександра Стара, студентка 1 курсу

факультету української філології та журналістики