До змісту

«Лісова пісня»: музика віків

Публікація від 18 березня 2018.

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка з 12 по 16 березня проходить тиждень факультету української філології та журналістики, а саме: творчі, наукові і професійні заходи, підготовлені викладачами і студентами факультету.

Театр-студія «Естель» факультету української філології та журналістики під керівництвом Людмили Починок, доцента кафедри історії української літератури та компаративістики, і Оксани Лівіцької, асистента кафедри журналістики, підготували постановку славнозвісної драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки.

В основі сюжету драми – історія кохання, відома багатьом поколінням. Відображено зв’язок між світом реальним і міфологічним. У трьох діях відтворено не лише почуття двох люблячих сердець, але й передано атмосферу соціально-побутових умов життя. Сучасний глядач знайомиться з традиціями і звичаями, які переважали в тогочасному суспільстві.

Окрім яскравої акторської гри, глядацьке око зачаровували костюми, які характеризували окремих героїв. Душевний настрій Мавки залежав від сюжетних сценічних ситуацій: то він був піднесеним, радісним, світлим, то журливим, розчарованим, сумним. Дуже майстерно виконувалися й хореографічні постановки. Вони були динамічними, експресивними й глибокими за своїм змістом.Ролі виконували: Катерина Кириловська, Дмитро Козак, Богдан Ісарчук, Дар’я Бановська, Діана Ясинецька, Наталя Неставальська, Ярослав Мельник, Владислава Медвецька, Ірина Царюк. До участі у виставі долучилися учасники хореографічного ансамблю театру «Естель».

Нагадаємо, що у рамках тижня факультету української філології та журналістики відбулася низка подій, які ви можете переглянути тут:

http://meridian.kpnu.edu.ua/2018/03/13/semen-biletskyj-uchenyj-pedahoh-lyudyna-kruhlyj-stil-do-90-richchya-vid-dnya-narodzhennya-2/

http://meridian.kpnu.edu.ua/2018/03/15/tyzhden-fakultetu-ukrajinskoji-filolohiji-ta-zhurnalistyky-2/

http://meridian.kpnu.edu.ua/2018/03/15/taras-shevchenko-pohlyad-kriz-viky/

Маріна Ковальчук, студентка 3 курсу

факультету української філології та журналістики

Фото – Анастасія Прозорська, студентка 2 курсу

факультету української філології та журналістики