Факультетський бал

Публікація від 19 березня 2018.

Навколо лунає ніжна музика, у такт якої хочеться підтанцьовувати за схемою: один-два-три. Дівчата у вечірніх сукнях метушаться. Усе має бути ідеально: зачіска, вбрання, макіяж. Юнаки менше хвилюються, але це тільки так здається на перший погляд. Вони мають бути впевнені у собі, аби їхні партнерки відчували підтримку. Тоді усе обов’язково вийде. Ось така атмосфера панувала у читальному залі № 1 центрального корпусу університету. Попереду непересічна подія – факультетський бал. Це можливість проявити свій талант і залучити глядача до прекрасного.

Під чарівні звуки полонезу факультетський бал відкрили 12 пар – дами у вишуканих сукнях і кавалери в елегантному вбранні. Майстерність танцю оцінювали: Борис Коваленко, декан факультету української філології та журналістики; Наталія Шеремета, заступник декана з навчально-методичної роботи; Лариса Громик, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи; Валерій Щегельський, голова профспілкового бюро факультету, Олена Свідрук, диспетчер деканату факультету української філології та журналістики.

Учасники балу поділилися на дві групи. Кожна із них представила власні танцювальні постановки. Колектив філологів «А passionate kiss» виступив із танцем «Slowly touch» (хореограф – Лариса Пікуля, студентка 4 курсу), колектив журналістів «Медіваль» вражав публіку танцем «Тримай» (хореограф – Ольга Голуб, студентка 4 курсу).

Окрім цього, деякі пари продемонстрували індивідуальні номери. Кожний танець мав свою сюжетну лінію, крізь яку можна було простежити народження цілої історії про кохання, пристрасть і безмежну віру у краще. Майстерність проявлялася у граційності рухів і точних підтримках. У вальсі закружляли Анна Стасюк і Сергій Швець із танцем «Магія вальсу», Діана Бочкур і Григорій Бонцю з танцем «Sweet dream»,

Діана Грушанська і Артур Марінов із танцем «Птах», Ірина Перебийносюк і Максим Левунець із танцем «Ніжний подих кохання»,

Анастасія Отвіновська і Ярослав Мельник із танцем «Lost in love», Анастасія Корній і Олександр Кружильний із танцем «Desire».

Чудовим доповненням до вальсу були пісенні номери. Пісню «Ома» виконала Тетяна Муравська, студентка 4 курсу, «Пристрасть» – Анастасія Туганашева, студентка 2 курсу, «Не дощ» – Тетяна Корник, студентка 2 курсу, «Танці» – Альона Маленкова, випускниця факультету української філології та журналістики. Під час музичних перерв конкурсанти вирішили імпровізувати, чим приємно вразили глядачів. Вони танцювали разом зі своїми партнерами, запрошували викладачів і друзів.

Після виступу усіх пар у кожного була унікальна можливість стати частиною єдиного цілого, закружляти у танці, пережити мить емоційного піднесення. У цей час журі підбило підсумки та розподілило номінації між учасниками балу:

«Найромантичніша пара» – Діана Бочкур і Григорій Бонцю;

«Найспокусливіша пара» – Діана Грушанська і Артур Марінов;

«Найніжніша пара» – Тетяна Волощук і Андрій Білик;

«Найчарівніша пара» – Олександра Стоянська і Віталій Воронецький;

«Найпристрасніша пара» – Ірина Перебийносюк і Максим Левунець;

«Найграційніша пара» – Марина Безпалько і Дмитро Желдак;

«Найвишуканіша пара» – Олена Валяровська і Богдан Ступніцький;

«Найоригінальніша пара» – Анна Стасюк і Сергій Швець;

«Найартистичніша пара» – Марія Тур і Андрій Гуменний;

«Найелегантніша пара» – Юлія Бараболя і Дмитро Козак;

«Найхаризматичніша пара» – Анастасія Отвіновська і Ярослав Мельник;

«Король і Королева балу» – Анастасія Корній і Олександр Кружильний.

Ольга Голуб, Лариса Пікуля, Вікторія Саричева і Дмитро Прус, студенти факультету, отримали подяку за активну участь в організації та проведенні тижня факультету української філології та журналістики.

Ідейні наставники й організатори свята:

Лариса Громик, доцент кафедри журналістики,

Ірина Насмінчук, доцент кафедри журналістики,

Оксана Лівіцька, асистент кафедри журналістики.

Наостанок глядачі отримали можливість знову насолодитися танцем Короля і Королеви балу, які ще раз чуттєво розповіли свою історію, підкресливши важливість взаємопорозуміння.

Нагадаємо, що у рамках тижня факультету української філології та журналістики відбулася низка подій, які ви можете переглянути тут:

Ірина Хижа, студентка 3 курсу

факультету української філології та журналістики