Туристичний інформаційний центр

Публікація від 12 квітня 2018.

11 квітня 2018 року студенти економічного факультету напряму підготовки «Туризм» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, разом із Богданою Опрею, доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, відвідали Кам’янець-Подільський туристично-інформаційний центр – структурний підрозділ Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Вивчаючи дисципліну «Інфраструктура туризму», студенти розуміли, наскільки важливу роль відіграє туристичний інформаційний центр в інфраструктурі туристичної дестинації, якою є місто Кам’янець-Подільський.

Для майбутніх фахівців туристичної галузі була проведена екскурсія туристично-інформаційним центром, у якому всі охочі можуть ознайомитися з інформацією про туристичний потенціал Кам’янця-Подільського, про музеї, місця проживання, харчування, якісну організацію дозвілля тощо.

Студентам також розповіли про додаткову платну послугу, котру надає Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник,  – шлюб за добу. Всі охочі можуть організувати «казкове» весілля в музеї за добу.

Учасники екскурсії отримали заряд позитивних емоцій та дізналися багато цікавого про нові практичні аспекти функціонування туристичного інформаційного центру.

Анастасія Бараненко, студентка 2 курсу

економічного факультету