Сучасна початкова освіта у поглядах молодих науковців

Публікація від 13 квітня 2018.

За самою своєю логікою, за філософською основою, за творчим характером педагогічна праця неможлива без елемента дослідження. Стає майстром педагогічної праці звичайно той, хто відчув себе дослідником.

В.О.Сухомлинський

10-12 квітня 2018 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Початкова освіта».

10 квітня студентська молодь Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського гостинно та тепло зустріли конкурсантів із різних куточків України. Вони організували для своїх молодих колег та їх керівників екскурсію містом, показали велич і красу Вінниччини. Ближче до обіду було організовано екскурсію затишними коридорами педагогічного університету та похід до музейно-просвітницького центру.

Наприкінці насиченого дня було організовано «Вечірній вогник знайомств». У стінах закладу лунали пісні під гітару та бубон, ігри, сценічні постановки, вікторини. Така дружня атмосфера дала змогу відчути себе частинкою міцної студентської родини. Розважальна програма завершилась нагородженням грамот ручної роботи студентів Вінницького державного педагогічного університету, а також частуванням смаколиками.

Уже наступного дня 11 квітня відбулося урочисте відкриття та захист наукових робіт, де студенти презентували основні положення своїх досліджень. Із вітальним словом виступили ректор університету Лазаренко Н.І., декан факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв Кіт Г.Г., які вітали усіх учасників та гостей. Учасники на високому рівні презентували наукові роботи та ділилися практичним досвідом.

Тим часом, коли вельмишановна галузева комісія підбивала підсумки плідної наукової діяльності, конкурсанти мали змогу відвідати Національний музей-садибу Миколи Івановича Пирогова. Екскурсія занурила всіх у глибину історії, наповнила кожного учасника духовним теплом.

На завершення цікавої та захопливої подорожі історичними куточками міста конкурсанти повернулись у стіни університету, де відбулось урочисте закриття підсумкової науково-практичної конференції, підбиття підсумків та нагородження учасників.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Огієнка представляла студентка першого курсу магістратури Зібер Алла Олександрівна під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, завідувача кафедри теорії та методик початкової освіти Гудими Наталії Василівни. Зібер А.О. нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а також отримала збірник наукових праць «Сучасна початкова освіта в поглядах молодих науковців», до якої увійшли матеріали учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» та сертифікат учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». Науковому керівнику Гудимі Наталії Василівні вручено подяку за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.

Незважаючи на втому, ми були щасливі та переповнені позитивними емоціями, шаленими враженнями від почутого та побаченого. Дякуємо науково-педагогічним працівникам і студентам Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за гостинність, гарні побажання та цінні настанови, а також за натхнення продовжувати працювати. Дякуємо вельмишановному, поважному журі за плідну працю.

З нагоди дякую ректорові нашого університету Копилову Сергію Анатолійовичу та деканові педагогічного факультету Лабунцю Віктору Миколайовичу та науковому керівнику Гудимі Наталії Василівні за змогу стати учасником Всеукраїнського конкурсу та розвиватись у науковій сфері. Для мене це гарний науковий досвід та стимул ще більше працювати та удосконалювати свої уміння та збагачувати знання.

Зібер А.О., магістрант педагогічного факультету

спеціальності “Початкова освіта”