Представники університету зустрілися з випускниками шкіл

Публікація від 14 квітня 2018.

Із метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів викладачі фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Білик Роман Миколайович, Мендерецький Вадим Владиславович, Панчук Олег Петрович, Моцик Ростислав Васильович 4 квітня 2018 року відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів м. Хмельницького. Вони зустрілися з адміністраціями, учителями й учнями шкіл.

Під час цих зустрічей школярі мали можливість почути корисну й цікаву інформацію про університет, його факультети, спеціальності й спеціалізації, особливості вступної кампанії та умови вступу до університету. Керівники, учителі й учні шкіл отримали рекламну продукцію факультетів, різні інформаційні матеріали, які допоможуть майбутнім абітурієнтам визначитися з вибором фаху, чітко зорієнтуватися в питанні конкурсних відборів.

Приємно відзначити, що учні з цікавістю слухали викладачів, запитували про те, що їх особливо турбувало. Керівники й учителі шкіл також долучалися до розмови, розповідали про здобутки їхніх навчальних закладів, згадували своїх вихованців, котрі навчаються в нашому університеті, а також свої студентські роки, адже чимало з них є нашими випускниками.

Відділ профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки