Team Teaching

Публікація від 14 квітня 2018.

Ось уже більше місяця волонтерка Корпусу Миру США Ешлі Емерсон та викладачі кафедри англійської мови факультету іноземної філології Мельник І.В., Хохель Д.Ю., Литвинюк О.М., Саволайнен Я.В. працюють у парі. Така форма навчання має назву Team Teaching, суть якої полягає у роботі в команді: волонтер та викладач готують заняття разом, проводять разом, далі обговорюють те, що вдалося досягнути на занятті, роблять висновки.

Студенти характеризують такі пари як динамічні, пізнавальні, цікаві, веселі, адже в одному занятті переплітається досвід викладання українських партнерів із цінним багажем культури носія мови. Викладачі визнають корисність таких занять, де є можливість поділитися досвідом і навчитися чогось нового один в одного.

За інформацією факультету іноземної філології