Цікаве засідання ораторського клубу

Публікація від 14 квітня 2018.

10 квітня в рамках студентської конференції відбулося чергове засідання ораторського клубу (керівник Тетяна Білоусова). Студенти виступили із доповідями «Подолай свій страх!» (Ольга Вусатюк), «Гарна дикція – запорука успіху» (Тетяна Домарацька), «Ораторський темперамент» (Владислава Лісова), «Голос як інструмент» (Христина Руданець), «Мова тіла» (Каріна Стратейчук), «Наподегливість = успіх» (Діана Яцишин).

Промови викликали жваву дискусію серед слухачів. Говорили про те, як перемогти свій страх перед публічними виступами, Ольга Вусатюк давала практичні поради та розповідала, опираючись на власний досвід, як перестати боятися публіки. Тетяна Домарацька провела кілька вправ із глядачами щодо покращення дикції та налаштувала присутніх на проведення тренувань своїх голосових зв’язок. Владислава Лісова розповідала про особливості мовлення людей із різними типами темпераменту, а Христина Руданець натхненно говорила про те, яку силу мають не тільки слова, а й інтонація, голос. Дуже цікаво було послухати доповідь Каріни Стратейчук, яка давала цінні поради учасникам конференції та глядачам щодо розрізнення емоцій людей та викривати прихованої брехні. Тут у пригоді студентці стала книга Пола Екмана «Теорія брехні». Діана Яцишин розповіла про те, як важливо для досягнення поставленої мети бути наполегливим та цілеспрямованим і не зупинятися перед труднощами. Найкращими ораторами за підсумками голосування стали студенти: Тетяна Домарацька, Христина Руданець та Ольга Вусатюк.

Заняття ораторського клубу було цікавим і корисним, адже учасники конференції на конкретних прикладах, яскравих зразках інтонування, дискусії, на основі цікавого навчального матеріалу пересвідчилися у необхідності проведення таких зібрань.

Наступне заняття ораторського клубу відбудеться 24 квітня о 17:00 в 206 аудиторії головного корпусу. Запрошуємо усіх охочих!

Анжела Куверіна, директор студентського клубу