У парламентському форматі

Публікація від 16 квітня 2018.

12 квітня в сесійній залі міської ради відбувся фінал міського дебатного турніру серед студентів міста. У ньому взяли участь майже всі навчальні заклади Кам’янця-Подільського. У фінал вийшли 4 команди по 2 особи в кожній. Дві з них представляли Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Студентка 3 курсу спеціальності «Мова і література (польська)» Дем’ян Катерина долучилася до цієї важливої справи у складі команди фіналістів «Покоління незалежних» разом з Ігорем Зарічним, студентом спеціальності «Політологія».

Дискутуючи з теми «Ця палата має запровадити прозорість партійних бюджетів», Катерина та Ігор вибороли друге місце з відривом лише у 4 бали від переможців – студентів нашого університету Діани Грушанської та Олександри Сидорчук.

Зацікавлені слухачі жваво підтримували «своїх» учасників. Змагання були дуже напруженими, а судді висловили задоволення рівнем підготовки учасників.

Катерина прагне й надалі покращувати свої ораторські здібності, робить для цього все можливе: сумлінно готується до занять з «Основ мовної комунікації», виступає на засіданнях студентського «Ораторського клубу», бере участь в університетських дебатах. Вона вважає, що навички ефективної комунікації – необхідна передумова успіху в будь-якій справі. Катя висловлює щиру подяку проф. Т.П. Білоусовій, яка прищеплює студентам повагу до слова, вчить їх не лише правильно та виразно виголошувати промови, аргументуючи свою позицію, але й уважно слухати інших людей, критично оцінювати навколишнє комунікативне середовище.

Тетяна Білоусова, професор кафедри слов’янської філології

та загального мовознавства,

керівник студентського «Ораторського клубу»