Екскурсія до лаунж-кафе «Бломанже»

Публікація від 19 квітня 2018.

18 квітня 2018 року студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету напряму підготовки «Туризм» у рамках вивчення дисципліни «Інфраструктура туризму» разом із Богданою Опрею, доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,  відвідали лаунж-кафе «Бломанже».  Студенти переконані, що заклади харчування в інфраструктурі туристичного центру, яким є місто Кам’янець-Подільський, відіграють надзвичайно важливу роль.Для майбутніх фахівців туристичної галузі була проведена екскурсія закладом харчування. Адміністратор кафе розповіла, що основне призначення цих закладів – створення особливої відпочинкової зони. Спеціальне оформлення таких кафе також сприяє створенню релакс-ефекту. Часто лаунж-бари мають східний стиль оформлення або елементи хай-тек. Приємне освітлення в “Бломанже” не дратує очей, а, навпаки, заспокоює. Дивани тут мають високі спинки і стоять у формі квадрата; складається враження, що ви ніби заходите до окремої затишної кімнатки, відрізаної від сторонніх поглядів. Музика у закладі заспокійлива, приємна на слух, розмаїта за тематикою і настроєм. До речі, в музиці теж є такий термін, як лаунж; він означає легку музику, яка звучить фоново, не заважаючи вести розмови і насолоджуватися приємною атмосферою.

Екскурсія до лаунж-кафе “Бломанже” викликала  позитивні емоції. Студенти дізналися багато цікавого про функціонування таких закладів харчування не тільки в Кам’янці-Подільському, але і в інших містах України.

Всі отримали безліч позитивних емоцій та багато знань про нові практичні аспекти функціонування лаунж кафе «Бломанже».

Анастасія Бараненко, студентка 2 курсу економічного факультету