Мюзикл іноземними мовами «Сучасна казка» подорожує школами Тернопільщини

Публікація від 19 квітня 2018.

18 квітня 2018 року з метою профорієнтації кафедра іноземних мов разом зі студентами нефілологічних спеціальностей факультетів університету за підтримки ректора університету Копилова С.А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В. І., начальника відділу освіти Борщівської міської ради Кашуби Г. Т. презентували концерт-мюзикл іноземними мовами «Сучасна казка».

Відбулися зустрічі з учнями старших класів Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Борщівського НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика” та Стрілковецького НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – ДНЗ”, на яких студенти презентували Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Актові зали шкіл були наповнені позитивною енергетикою яскравих, креативних, щирих та запальних студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Їм вдалося передати учням часточку своєї душі, створивши атмосферу свята спілкування, пісні, танцю… Заохочені теплим прийомом, підтримкою, зацікавленими очима дітей та спільною справою, вони показали справжню казку!

На сцені розгортався справжній мюзикл: за сюжетом, чарівна Попелюшка (студентка ІІ курсу факультету КСПП Вікторія Рубановська) шукає собі принца. І гості з різних країн намагаються завоювати серце красуні: і музикант, який грає на тромбоні (Іван Турик, студент ІІ курсу фізико-математичного факультету), і французький поет (Арсен Нгагонго, студент І курсу фізико-математичного факультету), і хлопець, котрий грає на гітарі (Тарас Воробець, студент ІІ курсу природничного факультету).

Динамічності сюжету додавали також виступи дівчат-черлідерш (Тетяни Куткіни – студентки І курсу факультету КСПП; Юлії Мисько, Аліни Власової, Анни Магерко, Марії Будько, Ірини Іванович,  Анни Машковської, Катерини Столярчук – студенток ІІ курсу факультету КСПП), танцівників хіп-хопу (Олександра Кружильного, Мар’яни Бурси, Христини Грицай, Діани Дитко, Анни Колісник, Катерини Міляр, Яни Янушевської, Анастасії Корній – студентів І кусу факультету української філології та журналістики). Влада Джурик, студентка І курсу факультету КСПП, провела майстер-клас зі створення цікавинок із повітряних кульок. Студентка ІІ курсу факультету української філології та журналістики Вікторія Кравчук заспівала зі сцени японською та англійською мовами. Зворушив глядачів і романтичний вальс у виконанні Олександра Кружильного та Анастасії Корній (студентів І курсу факультету української філології та журналістики).

Харизматичні ведучі Михайло Біляк (студент ІІ курсу історичного факультету) та Костянтин Норкін (студент І курсу історичного факультету) англійською мовою коментували те, що відбувалося. Загалом зі сцени звучало 6 мов: англійська, болгарська, німецька, французька, іспанська та японська.

Музичний супровід свята забезпечив Влад Рогуцький (студент І курсу історичного факультету).

Фотофіксацію дійства здійснила Ольга Чуніна (студентка 3 курсу факультету української філології та журналістики.

Організаторами мюзиклу є викладачі кафедри іноземних мов університету: завідувач кафедри – професор Уманець А.В., доцент Попадинець О.О., старші викладачі Крук А.А., Глушковецька Н.А.

Від спілкування з учнями викладачі та студенти одержали потужний творчий заряд до нових звершень. А обмін контактами, спільне селфі та запрошення відвідати інші школи області тільки посилили бажання проводити такі заходи задля взаємної вигоди. Щире спілкування та запальні пісні в автобусі дорогою додому сприяли вивершенню мажорної тональністі проведеного разом дня.

Кафедра іноземних мов