До змісту

Навчальні та стипендіальні програми від литовських навчальних закладів

Публікація від 20 квітня 2018.

19 квітня 2018 року в посольстві Литовської Республіки в Україні (м. Київ) відбулася презентація вищих навчальних закладів Литви. Із вітальним словом виступив надзвичайний та повноважний посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.Він, зокрема, акцентував увагу присутніх на важливість співпраці між Україною та Литвою в галузі освіти. Модератором зустрічі виступив Гвідас Кєрушаускас, повноважний міністр Посольства. Пан Гвідас зауважив, що Литва відкрита до співпраці з Україною, адже щорічно виділяє 40 стипендій для здобуття українською молоддю ступеня магістра в литовських вишах.   У заході взяли участь Каунаський технологічний університет, який вважається одним із найстаріших технологічних університетів Балтики, Вільнюський університет – найбільший університет Литви – та Університет Міколаса Ріомеріса.

У всіх представлених вишах активно реалізуються різноманітні програми за обміном, зокрема Erasmus+. Для навчання обов’язковою вимогою є володіння англійською рівнів від В1-В2.

Представники Каунаського технологічного університету (https://ktu.edu/) детально описали участь у магістерських програмах за фахами ‘Innovation Management and Entrepreneurship’, ‘Accounting and Auditing’, ‘International Business’.

Вільнюський університет (https://www.vu.lt/), який пропонує 70 бакалаврських та близько 100 магістерських навчальних програм, презентував студент третього курсу, який розповів про можливості навчання у виші. Щорічно Vilnius University приймає студентів із 70 країн світу, навчання в ньому для цих студентів продиться англійською мовою.

Університет Міколаса Ріомеріса (http://www.mruni.eu/lt/), який пропонує бакалаврські програми таких галузей, як Law, Business, Economics, Informatics, Public Administration, Political Sciences, Social Work, Sociology, Humanities та магістерські програми Educational Sciences & Social Work, Finance, Informatics, Tourism and Leisure, Humanities (English for Specific Purposes and the Second Foreign Language) й активно співпрацює із університетами України, Франції, Португалії, Південної Кореї, Голландії, Австрії, забезпечуючи програми подвійних дипломів.  Учасниками зустрічі було розглянуто питання стажування та мобільності українських викладачів та студентів. Усі присутні обмінялися контактами та висловили взаємне бажання до співпраці.

Наш університет представляла керівник Лінгвістичного центру Тетяна Сторчова.

Прес-служба університету