ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Початкова освіта"

Публікація від 23 квітня 2018.

19-20 квітня 2018 року на базі кафедри теорії та методик початкової освіти педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Початкова освіта”.

Учасників олімпіади вітали викладачі та студенти кафедри музичного мистецтва святковим концертом під керівництвом професорів Мариніна І.Г. та Ситник Т.М.

Завершився перший тур Олімпіади: студенти виконали тестові завдання з педагогіки та фахових методик початкової освіти. Тестування здійснювалося в системі Мoodle в лабораторіях обчислювальної техніки університету.
Після виконання тестів відбулося жеребкування, під час якого студенти обрали навчальний предмет початкової школи, з якого вони складатимуть план-конспект уроку (українська мова, літературне читання, математика, природознавство, трудове навчання, образотворче мистецтво) та проводитимуть у ІІ турі.
День був нелегкий, але дуже насичений і плідний.
Бажаємо усім гарно підготуватися до наступного туру Олімпіади, а також отримати задоволення від спілкування з новими друзями та перебування в нашому прекрасному місті.

Фотохроніка першого конкурсного дня Олімпіади

Другий день Олімпіади розпочався з оголошення результатів І конкурсного дня, після чого учасники та журі перейшли до роботи у секціях.
Робота секцій розпочалася з жеребкування, в ході якого студенти дізнались тему та клас для складання конспекту уроку та проведення його фрагменту.
Для учасників олімпіади підготовлено наочні посібники та матеріали з навчальних предметів початкової школи, які вони можуть застосувати під час демонстрації фрагментів уроків.

У той час, коли учасники Олімпіади готували плани-конспекти та демонстрували фрагменти уроків, наші гості та науково-педагогічні працівники факультету мали змогу взяти участь у науково-практичному семінарі “Нова українська школа: проблеми і перспективи розбудови”.
Надзвичайно цікавими були доповіді доктора педагогічних наук, професора Миронової Світлани Петрівни, кандидата педагогічних наук, доцента Франчук Тетяни Йосипівни та кандидата психологічних наук, професора Дуткевич Тетяни Вікторівна.
Про практичне впровадження концепції Нової української школи розповіла Бондарчук Оксана Миколаївна, вчитель вищої категорії Кам’янець-Подільського НВК №3 у складі ЗОШ І-ІІІ ступеня та ліцею Хмельницької обл., яка з вересня працює в пілотному класі. Її досвід викликав неабиякий інтерес і у викладачів, і у студентів.

Фотохроніка другого конкурсного дня Олімпіади

Нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Початкова освіта”.

Завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта.
Вітаємо переможців!!!
Диплом І ступеня здобув Сергій Совин (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка).
Диплом ІІ ступеня здобули:
Тетяна Лазаренко (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);
Альона Литвин (Київський університет імені Бориса Грінченка).
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
Ірину Карпенко (Херсонський державний університет);
Василину Курах (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);
Людмилу Володівщук (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
Оргкомітет Олімпіади висловив подяку керівництву та провідним викладачам університетів, які підготували команди учасників.

Результати олімпіади

Мєлєкєсцева Н. В., кандидат філологічних наук,

старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти