Книжкова виставка “Безпечна праця – вимога часу”

Публікація від 27 квітня 2018.

26-27 квітня в зоні рекреації Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка працівники центрального абонементу організували книжкову виставку “Безпечна праця – вимога часу”,  яка була присвячена Всесвітньому дню охорони праці. Актуальність проблеми охорони праці та безпеки життєдіяльності людини у світі значно зросла на початку третього тисячоліття. Адже людина та її здоров’я – найбільша цінність держави, тому держава повинна створювати належні умови для безпечної життєдіяльності людини як у навколишньому середовищі, так і під час трудового процесу. Завдання охорони праці – створення безпечних, нешкідливих і сприятливих умов праці через вирішення багатьох складних проблем.

На виставці були представлені підручники, посібники, періодичні видання, присвячені цій темі, які є у фондах бібліотеки університету. Відвідувачі мали можливість переглянути ці документи та ознайомитися з найновішими виданнями, а також отримати інформацію про охорону праці та протипожежну безпеку в університеті від завідувача відділу охорони праці і техніки безпеки Оксани Чорної.

Людмила Ситник, завідувач сектору

центрального абонементу бібліотеки