Перформанс “No Fear Shakespeare”

Публікація від 27 квітня 2018.

Традиційно на факультеті іноземної філології у квітні звучить Шекспір. Студенти під керівництвом викладача кафедри англійської мови С.І. Никитюк вшановують поетичними читаннями, піснями та міні-постановками  пам’ять і творчість великого англійського драматурга, актора і поета Вільяма Шекспіра.

24 квітня 2018 р. відбувся перформанс No Fear Shakespeare”. Загальний піднесений настрій створили першокурсники під керівництвом доцента кафедри англійської мови О.О. Барбанюк, які виступили з інтерпретацією творчості Шекспіра в стилі рок. Сонети Шекспіра звучали англійською, німецькою, польською, українською мовами та у власних перекладах студентів факультету. Були виголошені проекти про мову творів драматурга, цікаві факти з його життя та творчості, крилаті вислови із п’єс, проводилися конкурси.

Бурхливі овації викликали інсценізації п’єси «Ромео і Джульєтта» Великого Майстра трьома мовами (англійською, німецькою та польською) у виконанні студентів факультету іноземної філології Руданець Христини, Волоховського Дмитра, Пустового Антона, Меренюк Аліни, Бойка Андрія та Майсак Аліни.

Особливу атмосферу створили виконанням сонетів 18, 141 та 17  під супровід гітари четвертокурсник Доманський Олег, студентка-третьокурсниця факультету української філології та журналістики Угніченко Ірина, другокурсник природничого факультету Воробець Тарас.

Гучними оплесками зустріли присутні дуети викладачки кафедри німецької мови Яремчук Інни та студента факультету Доманського Олега, які заспівали сонет 139Шекспіра, сестер Рекіт Вікторії та Віталії із виконанням саундтреку до фільму 1968 року «Ромео і Джульєтта», а також дует Рябої Надії та Янковського Андрія із сучасною музичною версією цієї п’єси.Надзвичайно задушевно виконала сонет 127 першокурсниця Золочевська Софія під супровід гавайської гітари укулеле.

Дякуємо всім учасникам та їхнім наставникам – викладачам О.О. Барбанюк, С.В. Польовій, С.І. Никитюк, О.М. Кужель (кафедра англійської мови), Т.А. Гавловській, М.І. Микуляк, І.М. Яремчук (кафедра німецької мови), Н.О. Стахнюк (кафедра слов’янської філології та загального мовознавства) та П.Л. Шулик (кафедра германських мов і зарубіжної літератури) за артистизм, винахідливість, наполегливість, творчий підхід і любов до іноземних мов та поетичного слова Вільяма Шекспіра.

Кафедра англійської мови