Сила слова і духу – відкриття Всеукраїнських змагань

Публікація від 27 квітня 2018.

Кам’янець-Подільський національний університет на сьогодні, беззаперечно, є одним із фундаментальних центрів із підготовки справжніх спортсменів. Йдеться не лише про майстрів та кандидатів у майстри спорту – за плечами наших студентів та випускників десятки олімпійських нагород. Це свідчить про міжнародне визнання нашого вишу як потужної бази з підготовки фахівців із спортивних спеціальностей.

Уже стало доброю традицією проводити всеукраїнські та міжнародні спортивні змагання.

26 квітня на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань із метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Боднарчука. Змагання з метання в Кам’янці проводяться вже десятий рік поспіль, але на всеукраїнському рівні – це дебют. Узяти участь та проявити свої сили приїхали спортсмени майже з усіх куточків України.

Урочисту частину заходу проводив завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання Леонід Гурман, який із гордістю та захопленням розповів про місто та нашу alma-mater. Також він зазначив, що «королевою спорту» вважають саме легку атлетику. Особливою гордістю вишу є плеяда студентів-спортсменів, які вражають високими досягненнями та перемогами на чемпіонатах світу та Європи, на Олімпійських іграх, прославляючи тим свій навчальний заклад. Так, на Олімпійських іграх наші студенти отримали 13 золотих, 5 срібних і 5 бронзових медалей. Така статистика справді свідчить про майстерність та високу підготовку спортсменів Університету Огієнка.

Сергій Копилов, ректор університету, привітав усіх учасників та гостей із відкриттям змагань та побажав нових звершень та високих результатів.На заході були присутні відомі спортсмени, представники міської влади, викладачі та студенти нашого вишу. Своїм співом зачарувала присутніх Діана Молчанкіна. Подив та захоплення викликали яскраві виступи місцевих танцювальних колективів – «Аджанта» та «Абра»,

а особливо акробатичний етюд у виконанні дуету Олени Орлової та Софії  Христич. Незважаючи на дощ, настрій гостей залишався святковим в очікуванні цікавих подій.

Олександра Стара, студентка 1 курсу

факультету української філології та журналістики