Як студенти молодіжні проекти презентували

Публікація від 27 квітня 2018.

26 квітня в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбувся захист проектів слухачів факультету муніципального управління, що функціонує при міській раді. Доповідачі підготували 16 проектів, які вони бажали б реалізувати в місті.

Свій проект «Фестиваль для дітей з інвалідністю «Розфарбуй світ дитини» презентували й активісти СД-Платформи – студенти нашого вишу Сидорчук Олександра, Кирилюк Ігор та Янішен Олександр.

«Основною метою проекту є організація свята для дітей з інвалідністю, їх соціалізація, привернення уваги до цієї проблеми, та її вирішення. На міжнародному рівні це питання розглядає міжнародна організація із захисту прав та інтересів дітей UNICEF. Ми плануємо реалізувати проект у формі одноденного фестивалю 25 червня 2018 року в день відкриття молодіжного центру «LoveKa». Такі заходи доводитимуть, що молодь міста налаштована на співпрацю, вона серйозно переймається суспільними проблемами», – зазначив у своїй доповіді Олександр Янішин.

Ще один проект презентував аспірант кафедри історії України Олександр Марчук, під назвою «Подільський молодіжний форум «Молодь Поділля – реалізуй себе!»».

«Проект відповідає програмі розвитку молодіжної політики в місті, він передбачає обмін досвідом, удосконалення умінь і навичок молодіжних активістів співпрацювати з різними організаціями, вирішувати соціальні проблеми шляхом проведення тренінгів, наголосив…», – наголосив Олександр Марчук.

Про свої враження від презентації проектів розповіли судді. Так, заступник міського голови з гуманітарних питань Вадим Савчук сказав: «Особисто я отримав максимум задоволення від почутого і побаченого, адже сьогодні ви презентували те, до чого ми не додумалися б. Запевняю, що ваші проекти не залишаться поза увагою. Кожному з вас висловлюю велику подяку, бо ви зробили щось нереальне!»

Своїми враженнями щодо презентації цих проектів поділилася директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема: «Ви вже є переможцями, бо досягли певних висот. Цей безцінний досвід, який ви отримали під час навчання на факультеті, безумовно, стане фундаментом у подальшій вашій діяльності. Я вдячна вам за гарні ідеї, які на сьогодні є актуальними й перспективними».

Офіційне оголошення результатів презентації та визначення призових місць відбудеться 03 травня.

Максим Сльозкін