Зустріч із міським головою

Публікація від 27 квітня 2018.

Студенти нашого вишу, які є слухачами факультету муніципального управління, та активна молодь Кам’янця-Подільського 24 квітня зустрічалися з міським головою Михайлом Сімашкевичем.

Очільник міста розповів про основні віхи своєї життєвої біографії, особливості роботи в органах місцевого самоврядування, молодіжну політику.

Михайло Євстафійович запевнив присутніх, що міська влада  буде й надалі підтримувати ініціативну молодь та допомагати в реалізації різних проектів. «Підготуйте цікавий та актуальний проект із будь-якій сфери, можливо, він буде стосуватися благоустрою міста, може, це буде молодіжний форум. Якщо проект буде доцільно обґрунтований, грамотно розписаний, тоді міська рада докладе всіх зусиль для його реалізації. Лише спільно з органами місцевого самоврядування та місцевою громадою можна досягти успіхів у розвитку нашого міста», – зазначив міський голова.

Олександр Марчук, слухач факультету муніципального управління