Перші кроки у світ науки

Публікація від 29 квітня 2018.

25-27 квітня 2108 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Англійська мова» для вишів, де англійська мова не є спеціальністю. Організатором олімпіади була кафедра прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка». В олімпіаді взяло участь 132 студенти із різних вишів України.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляла Тетяна Митрофанюк, студентка 2 курсу факультету української філології та журналістики .

Було проведено два тури олімпіади. Учасники відвідали музей історії «Львівської політехніки», для них була проведена екскурсія містом. Перший тур був обов’язковим для всіх учасників, він складався з аудіювання, читання та тестування з автоматизованою перевіркою результатів. У ІІ турі взяло участь 20 студентів, які отримали найбільшу кількість балів у І турі. Конкурсні завдання ІІ туру складалися з письмової роботи (побудова власного висловлення) та усної бесіди з членами журі.

Дякуємо Митрофанюк Тетяні за гідне представлення К-ПНУ імені Івана Огієнка на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови та бажаємо подальших успіхів у навчанні та наукових звершень!

Прес-центр університету