Студент дня: Ігор Кирилюк

Публікація від 2 травня 2018.

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні став Ігор Кирилюк, студент  4 курсу історичного факультет.

Улюблене місце в університеті: однозначно – задній дворик історичного факультету. Неперевершений вигляд на Кам’янець-Подільську фортецю та каньйон. Хто там ще не побував, раджу відвідати це місце, особливо восени. Адже така гама кольорів та виразна контрастність робить  це місце магічним.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Це залежить від викладачів та їх настрою. Якщо поспішаєш на пару Володимира Анатолійовича Дубінського, краще починати вчити вірш…(сміється), або “зробити” лице буцімто життя не перестає тебе “бити” щодня, а потім витримати кілька хвилин ганьби й спокійно засвоювати новий матеріал. Якщо чесно, то я часто запізнююся на пари, тому й “методика підходу” до кожного викладача в мене наперед розроблена.

Ідеальний обід студента: через те, що на історичному факультеті немає “повноцінної їдальні”, приходиться перебиватися тим, що є. Найкращий варіант (усім раджу!) – сосиска в тісті і фруктовий чай, як кажуть, – «дешево і сердито».

Найкраща підготовка до сесії: намагаюся до кожної сесії готуватися в режимі максимум. По суті, користуюся такими правилами: завжди налаштовуюся на позитив, не відволікаюся на сторонні речі, бо вони тільки заважають успішній підготовці до іспитів; найголовніше записую, обов’язково гуляю ввечері на свіжому повітрі, використовую правило – від простого до складного.

Побажання до 100-річчя університету: бажаю завжди йти в ногу з часом. Більше прогресивних та креативних студентів, які будуть прославляти  наш університет.

Максим Сльозкін