Міжнародна освітня програма DLL «Вчимося навчати німецької»

Публікація від 15 травня 2018.

Сьогодні вивчення німецької мови викликає все більше зацікавлення серед викладачів, співробітників і студентів, тому з наступного навчального року студенти факультету іноземної філології матимуть можливість взяти участь у міжнародній освітній програмі DLL «Вчимося навчати німецької» за підтримки Гете-Інституту. Наразі досягнуто домовленості щодо підписання офіційної угоди, яка є важливим етапом у реалізації концепції вивчення іноземних мов.

Проект «Вчимося навчати німецької» впроваджується на базі закладів вищої освіти України. Представники німецької сторони відповідально ставляться до вибору партнерів, прагнучи, аби університети мали відповідне матеріально-технічне забезпечення й кадровий потенціал.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка цілком відповідає всім заявленим критеріям. Так, на онлайн-платформі Гете-інституту викладачі кафедри німецької мови Братиця Г.Г., Калинюк Т.В. та Микуляк М.І. пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати. Впровадження інноваційної програми «Вчимося навчати німецької» в освітній процес сприятиме покращенню рівня як фахової, так і методичної підготовки майбутніх вчителів німецької мови. Крім того, імплементація цієї програми сприятиме розвитку українсько-німецьких стосунків. Бажаємо успіхів у починаннях!!!

Кафедра німецької мови