Молодь міста привітала жінок із Днем Матері

Публікація від 15 травня 2018.

Майбутнє України – в руках молодих. Сучасна молодь має великий потенціал, наснагу та энергію, які саме в молодому віці повинні спрямовуватися в правильне русло – у формування особистості, розвиток суспільства.У неділю активна молодь Кам’янця-Подільського вітала жінок міста із Днем матері. Студенти привітали представниць прекрасної статі, подарувавши їм такі ж прекрасні весняні квіти.Члени громадських організацій ВГО «Сокіл»(голова – Ігор Сосна) і ГО «Студентська cвобода»(голова – Яна Пінкас) похмурого дня дарували частинку світла, квіти, найкращі побажання жінкам та дякували їм за підтримку на життєвому шляху.

Приємно, що така талановита та активна молодь навчається в нашому Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка(Вероніка Сваричевська, Артур Марінов, Яна Пінкас), у Подільському державному аграрно-технічному університеті та інших закладах міста.

Творчі молоді люди можуть змінити на краще не лише своє рідне місто, а й всю Україну.

Прес-центр університету