Все буде OK!

Публікація від 15 травня 2018.

10 травня відбулося чергове засідання студентського Ораторського Клубу. Він об’єднує все більше молоді, тематика виступів молодих ораторів урізноманітнюється, охоплює проблемні питання, заохочує аудиторію до емоційних обговорень. Зокрема, цього разу аудиторія жваво сприймала виступи з тем:

«Кібербулінг» (оратор – Сичова Валерія, 3 курс, ф-т української філології та журналістики). В доповіді йшлося про образи та сварки в мережі, способи захисту від них. Студентка вільно володіла матеріалом, вдало презентувала свою тему.«Жести, міміка та емоції» (Пікуля Лариса, 4 курс, ф-т української філології та журналістики). На власному досвіді та з особистими світлинами на слайдах студентка надзвичайно цікаво відтворила діапазон невербальних засобів спілкування.«Чи шкодять комп’ютерні ігри?» (Волоховський Дмитро, 3 курс, ф-т іноземної філології). Відповідь “не шкодять” на це неоднозначне запитання викликала бурю емоцій, коментарів, зауважень і бажання продовжити дискусію у форматі дебатів.«Що таке фемінізм?» (Грель Ольга, 4 курс, ф-т української філології та журналістики). Відповідь на це питання була багатогранною, змістовною. Таке соціальне явище вимагає глибокого аналізу, втім, оратор змогла поєднати різнобічне трактування з інтерактивними сучасними способами подання матеріалу.Наприкінці Катерина Кириловська (4 курс, ф-т української філології та журналістики) блискуче виголосила українською одну з найвидатніших промов сучасності, звернену до студентів університету Техасу: «Якщо хочете змінити світ, – заправте спочатку своє ліжко» (автор – адмірал ВМС США Уільям Гаррі Макрейвен).Слухачі свої враження про виступи членів клубу подали в листах оцінювання. За отриманим середнім балом (зі 120 можливих), цього разу найкращими ораторами стали:

1.  Сичова В. (119 балів).
  2. Грель О. (101 бал).
  3. Пікуля Л. (99 балів).

Запрошуємо долучитися до роботи ОК й відвідати наступну зустріч 23 травня о 17 годині в аудиторії 206 головного корпусу університету!

Тетяна Білоусова, керівник ораторського клубу, професор