Ораторський поєдинок на всеукраїнському рівні

Публікація від 16 травня 2018.

В приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського 11-12 травня відбувся національний дебатний турнір із політичних реформ. Організаторами турніру виступили ВГО “Інститут Республіка” та ВІ “Активна Громада”. Команди-переможці регіональних відбіркових дебатних ігор із 30 українських міст зійшлися у вирішальній ораторській битві в Києві.

Команди із 30 українських міст, використовуючи максимально свій активний ораторський потенціал та здібності боролися за звання чемпіона.

Місто Кам’янець-Подільський представляла команда «Журналіст політології» – Діана Грушанська, студентка факультету української філології та журналістики, та Олександра Сидорчук, студентка історичного факультету нашого вишу. Готував наших учасниць до турніру Сергій Волковинський, старший викладач кафедри філософії та Михайло Будурович, магістрант історичного факультету, регіональний координатор ВГО “Інститут Республіка”. Дівчатам вдалося пройти до півфіналу. Хоч  перемога цього разу і не посміхнулася нашим студенткам, проте для них це був дуже гарний досвід, а те, що їм вдалося пройти аж до півфіналу національного турніру свідчить про серйозність та ґрунтовність підготовки як з боку ментора, так і з боку самих дівчат.

Діана Грушанська, описуючи свої враження від поїздки до Києва, зазначила: «Це були дуже насичені два дні – саме змагання, його яскраві моменти, лекції представників міжнародних організацій, депутатів, різних експертів. Доповідачі розкривали суть найактуальніших тем сьогодення – прийняття Виборчого кодексу, оприлюднення фінансових витрат політичними партіями, боротьба з хабарництвом і корупцією. Окрім цього, приємно було познайомитися з учасниками турніру, поспілкуватися з ними, а також запросити в гості».

Вітаємо наших студенток із цими досягненнями та бажаємо їм подальших успіхів!

Прес-центр університету