Студент дня: Надія Кіндрачук

Публікація від 16 травня 2018.

«Студентський меридіан» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. І «студентом дня» сьогодні стала Надія Кіндрачук, студентка 2 курсу історичного факультету.

Улюблене місце в університеті: взагалі, їх є багато, але найбільше подобається історичний факультет, адже саме тут відчуваєш зв’язок минулого з сьогоденням.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Потрібно заспокоїтися й налаштуватися на позитив, а ще краще перед тим як зайти в аудиторію повторити віршик або пісню (бо в нас, політологів, досить жартівливі викладачі, просто так не пробачать студенту такої помилки). А якщо серйозно, то запізнитися може кожен, адже всі ми люди, головне – щоб це не було систематично.

Ідеальний обід студента: як завжди – кава «3 в 1» та булочка .

Найкраща підготовка до сесії: вчити, вчити і ще раз вчити, можливо ти не поспиш декілька ночей та все ж воно того варте (якщо докласти зусилля, то результат точно буде).

Побажання до 100-річчя університету: студентам бажаю наснаги, цілеспрямованості та успіхів у їхніх починаннях. А університету бажаю розвитку, якнайбільше творчих та прогресивних студентів, щоб могли відстоювати честь не тільки в його стінах, але й за їх межами.

Максим Сльозкін